Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 5.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 12.00m x 31.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 372m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 12.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 240m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 9.00m x 17.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 153m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 6.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 60m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 7.00m x 4.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 28m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 15.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 225m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 6.00m x 8.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 48m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 5.00m x 8.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 40m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 5.00m x 2.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 10.00m x 2.40m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 25.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 1000m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 5.00m x 12.00m x 2.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 60m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 120m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 5.00m x 10.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 6.00m x 15.00m x 2.80m |
|---|---|
| Powierzchnia | 90m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty targowe, Hale namiotowe wystawiennicze, Folie przeźroczyste do altan |

| Wymiary | 15.00m x 30.00m x 4.20m |
|---|---|
| Powierzchnia | 450m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 45.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 450m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem, Rozwiązania nietypowe, Dodatki do hal i namiotów |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 8.00m x 12.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 96m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 80m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.00m x 10.00m x 2.40m |
|---|---|
| Powierzchnia | 80m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty eventowe i okolicznościowe, Folie przeźroczyste do altan |

| Wymiary | 11.00m x 52.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 572m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |