Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 5.00m x 9.00m x 2.75m |
|---|---|
| Powierzchnia | 45m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale warsztatowe |

| Wymiary | 15.00m x 40.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 5.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 75m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 19.70m x 45.00m x 4.46m |
|---|---|
| Powierzchnia | 886.5m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 30.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 9.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 135m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej |

| Wymiary | 10.00m x 5.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 7.50m x 20.00m x 3.20m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 11.00m x 39.00m x 6.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 429m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 25.00m x 50.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 1250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 13.00m x 13.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 169m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Rozwiązania nietypowe |

| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Rozwiązania nietypowe |
|---|

| Wymiary | 8.00m x 5.25m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 42m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe, Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 10.00m x 40.00m x 2.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 5.90m x 7.20m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 42.48m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 10.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 30.00m x 35.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 1050m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 2.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 15.00m x 40.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 10.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 20.00m x 25.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 500m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 10.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 25.00m x 20.00m x 4.80m |
|---|---|
| Powierzchnia | 500m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 20.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 20.00m x 35.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 700m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |