Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 7.00m x 14.40m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100.8m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 7.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 105m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 5.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 10.00m x 30.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 15.00m x 45.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 675m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe |

| Wymiary | 14.00m x 35.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 490m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 10.00m x 35.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 350m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 25.00m x 30.00m x 5.20m |
|---|---|
| Powierzchnia | 750m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale magazynowe stalowe |

| Wymiary | 5.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 12.00m x 25.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 5.00m x 19.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 95m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 12.00m x 25.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe, Rozwiązania nietypowe, Dodatki do hal i namiotów |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 22.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 220m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 8.00m x 15.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 120m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 10.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 5.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej, Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 5.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 75m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 20.00m x 50.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 1000m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 17.50m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 262.5m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 50.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 500m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 9.20m x 18.50m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 170.2m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej |

| Wymiary | 29.20m x 60.00m x 6.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 1752m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |