Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 5.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 50m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 7.00m x 14.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 98m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Dodatki do hal i namiotów |

| Wymiary | 20.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 12.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 240m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe |

| Wymiary | 4.00m x 12.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 48m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 8.00m x 12.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 96m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.00m x 14.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 112m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 4.00m x 15.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 60m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 14.00m x 25.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 350m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 14.00m x 24.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 336m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 20.00m x 45.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 900m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 50.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 750m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 7.00m x 40.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 280m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 20.00m x 10.00m x 3.90m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 6.00m x 30.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 180m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 13.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 130m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej, Dodatki do hal i namiotów |

| Wymiary | 8.00m x 15.00m x 2.80m |
|---|---|
| Powierzchnia | 120m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 9.00m x 40.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 360m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.50m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 85m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale warsztatowe, Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 10.00m x 35.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 350m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 8.00m x 15.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 120m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |