Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 8.00m x 12.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 96m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 7.00m x 40.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 280m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem, Dodatki do hal i namiotów |

| Wymiary | 14.00m x 35.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 490m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 15.00m x 40.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 5.90m x 7.20m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 42.48m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 17.50m x 17.50m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 306.25m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 12.00m x 30.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 360m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |