Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 5.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 75m2 |
| Zastosowanie | Rozwiązania nietypowe, Używane hale namiotowe, Folie przeźroczyste do altan |
| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 10.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |