Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Hangary wojskowe |
| Wymiary | 20.00m x 20.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 15.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 6.00m x 12.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 72m2 |
| Zastosowanie | Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 20.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 800m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne |
| Wymiary | 20.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 800m2 |
| Zastosowanie | Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 20.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 800m2 |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 20.00m x 30.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |