Hala z płyty warstwowej w Gdańsku
Gdańsk №221220
| Wymiary | 20.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |
| Szerokość | Długość | Wysokość | Powierzchnia | |
|---|---|---|---|---|
| Wymiary | 8.00m | 15.00m | 4.00m | 120m2 |
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Brama wjazdowa podwyższana | nie |
| Pokrycie ściany bocznej | płyta warstwowa |
| Dach hali | dwuspadowy |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem |
Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 20.00m x 20.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 400m2 |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 12.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 120m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 6.00m x 12.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 72m2 |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Zadaszenia sportowe |

| Wymiary | 10.00m x 24.00m x 4.80m |
|---|---|
| Powierzchnia | 240m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 12.00m x 23.50m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 282m2 |
| Zastosowanie | Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem |

| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 4.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Hangary wojskowe |

| Wymiary | 7.00m x 14.40m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100.8m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Rozwiązania nietypowe |

| Wymiary | 12.00m x 25.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hala z płyty warstwowej, Hale z podwójnym dachem, Bramy halowe i namiotowe |





