Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a to my odezwiemy się do Ciebie!

| Wymiary | 15.00m x 45.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 675m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Namioty halowe, Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 22.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 220m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 7.00m x 10.00m x 2.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 70m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Folie przeźroczyste do altan |

| Wymiary | 3.50m x 6.50m x 2.20m |
|---|---|
| Powierzchnia | 22.75m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 5.00m x 9.00m x 2.75m |
|---|---|
| Powierzchnia | 45m2 |
| Zastosowanie | Namioty magazynowe całoroczne, Hale warsztatowe |
| Wymiary | 15.00m x 40.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Bramy halowe i namiotowe, Hale warsztatowe, Namioty magazynowe całoroczne |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |
| Wymiary | 15.00m x 5.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 75m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 30.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 300m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |

| Wymiary | 5.00m x 15.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 75m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 20.00m x 30.00m x 5.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 600m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe, Bramy halowe i namiotowe |
| Wymiary | 10.00m x 10.00m x 3.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 100m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |
| Wymiary | 10.00m x 15.00m x 3.50m |
|---|---|
| Powierzchnia | 150m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |
| Wymiary | 10.00m x 20.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 200m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |

| Wymiary | 10.00m x 25.00m x 4.00m |
|---|---|
| Powierzchnia | 250m2 |
| Zastosowanie | Hale warsztatowe |